top of page
DSCF0043.JPG

Sağlık İçin Her Şey Tek Merkez

Sağlık sektöründe yılların tecrübesine sahip olan fizyoterapist ve kurucumuz, hareket ve işlev bozukluklarını tedavi etmek için uzmanlığa sahiptir. Kişisel ve profesyonel hizmet anlayışı ile hareket sistemi rahatsızlıklarına yönelik tedavilerinde bilimsel yaklaşımları ve modern teknolojileri kullanarak en etkili sonuçları elde etmektedir. Kurucumuz, sağlık alanında disiplinli ve duyarlı yaklaşımı ile bireylerin yaşam kalitesini artırmak için kendisini sürekli geliştirmekte ve danışanlarının ihtiyaçlarına uygun tedavi planları oluşturmaktadır.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Hikayemiz... 

Fizyoklinik Merkezi 2020 yılında Kadirli İlçesinde Fzt. Mikail Yakar tarafından faaliyete geçirilmiştir. İlerleyen yıllarla birlikte alanında genç, dinamik ve uzman bir kadroyla Kadirli halkına fizyoterapi, reformer pilates, pilates, yoga, diyetisyen ve psikolojik danışman ve rehberlik uzmanı alanlarında hizmet vermektedir.

 

2023 yılında Kadirli Belediyesi ile iş ortaklığına imza atan Fizyoklinik Merkezi Kadirli halkına ücretsiz fizyoterapi hizmeti sunmaktadır. 

 

Sizlerde sağlıklı bir yaşam için bizleri tercih edebilirsiniz... 

Contact

Sağlıklı bir yaşam sürmek için Kadirli'de tek doğru adres...

0 546 266 94 48

bottom of page